Gminny Konkurs Ortograficzny „ZŁOTE PIÓRO”
12 grudnia 2021
Jasełka – 2021
27 grudnia 2021
Pokaż wszystkie

Jasełka w Zerówce

JASEŁKA W NASZEJ SZKOLE

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. Dlatego też tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez dzieci. Nie inaczej było i w tym roku.
We wtorek 21 grudnia w SP w Tczycy odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez zerówkowiczów. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół.
Ogromne zaangażowanie młodych aktorów i czas poświęcony na próby – opłacił się. Jasełka bardzo się podobały. Zostały ciepło przyjęte przez publiczność i nagrodzone gromkimi brawami.
Program przygotowała Pani Jola Miś